środa, 2 lutego 2011

Ogłoszenie drobne

Nie, żebym robiła reklamę, ale na allegro pojawiło się właśnie coś pod nazwą "Zabawkowy zestaw porcelanowy" i wszystko wskazuje na to, że jest to kompletne wyposażenie łazienki w skali 1:12. Występuje w liczbie 50 egzemplarzy i w zawrotnej cenie 17 złotych (+ wysyłka).

Jak na mój gust sprzęty trochę zbyt bogato ozdobione, ale za te pieniądze chyba sama się skuszę - a conto jakiegoś bardzo przyszłościowego projektu w większej skali. Mam sporo miniatur 1:12, głównie z Del Prado, którego kolekcjonowanie przerwałam koło 70. numeru (udało mi się z tego skompletować całkiem przyjemny roombox kuchenny, kiedyś pokażę), no i zbiory własne... Wiadomo, że jak się już zacznie na dobre - na jednym domku się raczej nie kończy :)

Tak się tylko chciałam podzielić :)

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak to jakoś jest, że na jednym lub dwóch skończyć nie można i zanim się człowiek obejrzy zaczynają opanowywać mieszkanie;)

  P.S. Poprzedni post usunęłam, bo spieszyłam się i narobiłam literówek;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No, ja mam bardzo małe mieszkanie, więc muszę się ograniczać. Cały domek 1:12 nie wchodzi w grę, zbieram drobiazgi, bo może kiedyś... Ale za to powoli mi się snuje projekt czegoś jeszcze mniejszego niż 1:24 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, no to trzymam kciuki, by projekt w skali mniejszej od 1:24 wypalił:)Będziesz robić mebelki sama, czy może masz takie malutkie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mebelków prawie nie mam (może ze 2 sztuki), ale za to mam domek :) Taką bardzo ozdobną willę z puzzli 3D (siedzi na pawlaczu, już złożona). No ale to naprawdę bardzo przyszłościowa sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha, to ja chyba mam tę samą willę;) Tyle, że już od dwóch lat leży zapomniana w kartonie:/

  OdpowiedzUsuń
 7. Taką z grzebieniastym dachem i wieżyczkami? Zachodzę w głowę, jaka to skala. Na 1:24 za mała, na 1:48 - za duża... Tak czy siak - trzeba się będzie kiedyś za nią zabrać :)

  OdpowiedzUsuń